Yalnızca Akademik Çeviri

Çeviri, bireysel dikkat ve özen gerektirir.

İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye çeviri projelerinizde, yüksek kaliteli dil çözümleri hizmeti sunan AkademikCeviri.net

, sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Çevirmen kadromuz, uzmanlık alanlarında geniş deneyime sahip, yalnızca anadillerine çeviri yapan akademisyen tercümanlardan oluşmaktadır.

Kaliteli çeviri

Biz, mühendislik, tıp, sosyal bilimler, eğitim bilimleri alanında yüksek kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. Uzmanlık alanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Üstün hizmet anlayışı

Kalite sloganımızdır. Çeviri taleplerinize, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışımız ve detaylara verdiğimiz önem ile yaklaşıyoruz.

Geçmişte başka bir çeviri bürosu ile kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz; bu durun bizi şaşırtmaz. Çoğu tercüme bürosu hala vasat çevirmenlerle çalışmakta ve düşük kalitede çeviri hizmeti vermektedir.

AkademikCeviri.net farklıdır. Tercüman kadromuz, yalnızca uzman olduğu alanda ve kendi anadilinde çeviri yapmaktadır; gerçekçi teslimat süreleri vermekte ve söz verdiğimiz tarihte çevirinizi teslim etmekteyiz.

Kalite Kontrol

Yaptığımız çevirilerin tümü dikkatle gözden geçirilir ve çeviri projeniz ikinci bir tercüman tarafından kontrol edilmeden size teslim edilmez.

Türkçe’den İngilizce’ye çevrilen tüm metinler İngiliz redaktörümüzce kontrolden geçer. Bu sayede akıcı ve doğru bir metin elde edersiniz.

Prensiplerimize bağlılık

AkademikCeviri.net hatasız ve tutarlı çeviri hizmeti sunmaya odaklanmıştır. Belgenizin her bir cümlesini büyük bir özen ve dikkatle tercüme ettiğimizi fark edeceksiniz.

buy amoxil

Buy Nolvadex UK

Paylaş